+38(044) 222-60-17

info@kindfish.com.ua

tel+38(044) 222-60-17 mailinfo@kindfish.com.ua

UKR
PREIMUHESTVO

o nas

Про нас
 

Вирощування осетрів – це справа нашої родини більше 10 років. За цей тривалий час ми виростили доросле маточне стадо, яке щороку нереститься. Риба утримується в умовах необхідної проточності, вигодовується природними кормами та високоякісними штучними кормами європейських виробників, регулярно проходить ветеринарно-санітарний контроль.

Ми дбаємо про кожну рибину з більш, ніж 2000 голів, відбираючи ікру шляхом прижиттєвого отримання, свідомо відмовляючись від варварського методу забою.

Завдяки таким сприятливим умовам утримання наші риби та їхня ікра мають чистий природний смак.

pro produkt

Про Продукт
 

Зерниста осетрова ікра ТМ «Кайнд Фіш» - це принципово новий продукт на ринку України. Її найвагоміша перевага – відсутність жодних консервантів: тільки ікра та сіль! Виготовлення такої ікри – це дуже делікатний процес, який ми опановували кілька років разом зі спеціалістами з України, Польщі, Астрахані. І ми досягли в цьому успіхів: в нашій ніжній соковитій ікрі збережено корисні мікроелементи та вітаміни. Завдяки пастеризації термін придатності ікри без консервантів складає 8 місяців.

Для випадків, коли споживач або рітейлер не має можливості дотримуватись коректних умов зберігання (-4…-2оС), додатково ми виготовляємо зернисту ікру з консервантом, яка придатна до споживання протягом 12 місяців з дати виготовлення.

Продукція

  • Title tabs1
  • Title tabs2
  • Title tabs3
  • Title tabs4

prod1

Ікра зерниста Сибірського осетра пастеризована.

Скуштуйте корисний делікатес - ікру осетрів, що прийшли до української аквакультури із сибірських річок. Ми годуємо їх виключно високоякісним кормом європейського виробництва. Максимальне збереження готової продукції - 12 місяців.

Склад: ікра сибірського осетра, сіль, консервант.

Ціна: 1500 грн

prod1a

Ікра зерниста Сибірського осетра пастеризована без консервантів.

Скуштуйте корисний делікатес - ікру осетрів, що прийшли до української аквакультури із сибірських річок. При приготуванні такої ікри не додається нічого, окрім солі. Процес проходить в умовах суворого дотримання стерильності, а зберігається такий продукт 8 місяців за -2...-4*С.

Склад: ікра сибірського осетра, сіль.

Ціна: 1500 грн

prod1a

Ікра зерниста Бестера пастеризована.

Бестер - це гібрид Білуги та Стерляді. Від мами Білуги ці риби успадкували риси хижої риби, а від батька Стерляді - порівняно ранню статеву зрілість. Наш Бестер харчується тим, що їв би у природних умовах: дрібну корисну рибу. Насолоджуйтесь максимально природнім смаком ікри Бестера!

Склад: ікра бестера, сіль.

Ціна: 1500 грн

prod1a

Ікра зерниста Бестера пастеризована 50 г.

Бестер - це гібрид Білуги та Стерляді. Від мами Білуги ці риби успадкували риси хижої риби, а від батька Стерляді - порівняно ранню статеву зрілість. Наш Бестер харчується тим, що їв би у природних умовах: дрібну корисну рибу. Насолоджуйтесь максимально природнім смаком ікри Бестера у меншій фасовці.

Склад: ікра бестера, сіль.

Ціна: 800 грн

Developed by jtemplate

slogan foot

Вся продукція містить маркування згідно резолюції CITES 12/7, яка рекомендує універсальну систему маркування для торгівлі та ідентифікації ікри.

Наші партнери

p1 min
p4
p5
p6
p7
p9
p10

Наші партнери

p1 min
p4
p5
p6
p7
p9
p10
 
Для партнерів
 

Ми відкриті для співробітництва з дістріб'юторами та рітейлерами на договірних умовах. Ми зацікавлені у легкій, ефективній взаємовигідній співпраці.

Для роздрібного замовлення
телефонуйте: +380 (67) 588 60 32‬

З питань співробітництва, гуртових замовлень телефонуйте: ‎+38 044 222 60 17

Доставка по Києву: 50 грн.
Доставка по Україні - згідно тарифів сервісів-перевізників.

Введіть ваше ім'я
Введіть ваш телефон
Неверный Ввод